Movies
Ratings
483- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.0
CocoRated ★ 3.5
PandorumRated ★ 2.0
The FacultyRated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 1.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 1.0
Fermat's RoomRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0