Movies
Ratings
86- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0- The Great FloodRated ★ 1.5
FallRated ★ 1.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 1.5
Below Her MouthRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5