Movies
Ratings
724
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Three… ExtremesRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 1.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Kings of SummerRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Annie HallRated ★ 4.5
A Walk in the WoodsRated ★ 4.0
Be Kind RewindRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 5.0
ManhattanRated ★ 5.0
Something the Lord MadeRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0