Movies
Ratings
531
InterstellarRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0- A House of DynamiteRated ★ 3.0
- Bring Her BackRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 2.0
JaneRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0- Shirley: Visions of RealityRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0