Movies
Ratings
190
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 4.0- Our PresidentRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
The 100th Love with YouRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0