Movies
Ratings
526
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The SquareRated ★ 3.5- Good BoyRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.5