Titles you rated
The GrandmasterRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0- UprisingRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Downton AbbeyRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.5- The Delinquent SeasonRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
20th Century WomenRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0