Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- No Other ChoiceRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
- The MatchRated ★ 2.5
The Dream SongsRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
FuryRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5