Movies
Ratings
867
Dear Evan HansenRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 3.5
CubeRated ★ 2.5
MinamataRated ★ 3.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 5.0
SwordfishRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 3.0
SnatchRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 2.0
The Tomorrow WarRated ★ 4.0
August. EighthRated ★ 2.0
The WitchesRated ★ 3.0
Monster HunterRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 4.5
OldRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5