Movies
Ratings
966- The People UpstairsRated ★ 4.0

Better DaysRated ★ 2.0- The King's WardenRated ★ 1.5
BugoniaRated ★ 4.5
Orphan: First KillRated ★ 2.0
The Family ManRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 4.0- MantisRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
GlassesRated ★ 3.5- Marguerite TramRated ★ 1.0
Bagdad CafeRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The NunRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Marona's Fantastic TaleRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5