Movies
Ratings
754
England Is MineRated ★ 3.0- The Rise of the Red Hot Chili Peppers: Our Brother, HillelRated ★ 4.0
- MaterialistsRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0- SiratRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0- The Lunch DateRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5