Movies
Ratings
504
Perfect DaysRated ★ 5.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ElectionRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Stand by Me DoraemonRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.5- The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0- The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0- All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0- All for LoveRated ★ 3.0