Titles you rated
Railroad ManRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 2.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
The OthersRated ★ 2.5
BurningRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Air DollRated ★ 2.0
BombshellRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.0
HerculesRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5