Movies
Ratings
734
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- The UglyRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0