Movies
Ratings
2280
Perfect DaysRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
ArachnophobiaRated ★ 3.0
BlackkKlansmanRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5- The Blood Spattered BrideRated ★ 3.0
HimizuRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5- Nam June Paik: Moon Is the Oldest TVRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.5
Rabbit HoleRated ★ 3.0
Painted FireRated ★ 4.0- Aguirre: The Wrath of GodRated ★ 4.5
Good bye, Lenin!Rated ★ 3.0- The Magnificent ScoundrelsRated ★ 2.5
Seven PsychopathsRated ★ 4.0