Movies
Ratings
859
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
6/45Rated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
- Murder ReportRated ★ 3.5
BorderRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5- The MatchRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 2.5
Pale MoonRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
My Happy MarriageRated ★ 3.5
Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0