Titles you rated
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The FarewellRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Love You ForeverRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 0.5
CocoRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
YouthRated ★ 5.0- Trivial MattersRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Dear ExRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5