Movies
Ratings
538
The FounderRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 4.5
ザ・タイタニックRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 2.0
ClickRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
SullyRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
TroyRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0