Movies
Ratings
361
The PriestsRated ★ 3.5- Will & HarperRated ★ 4.5
- Good GriefRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Knock at the CabinRated ★ 3.0
After YangRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Last Night in SohoRated ★ 4.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
VertigoRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Ready or NotRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Planet TerrorRated ★ 4.0