Movies
Ratings
941
FollowingRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.5- Officer Black BeltRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0- Kill BoksoonRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 4.5