Movies
Ratings
645
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0
HostelRated ★ 1.5
Flags of Our FathersRated ★ 3.5
UltravioletRated ★ 2.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 1.5