Titles you rated
The Little PrinceRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
AnomalisaRated ★ 3.5
Dirty GrandpaRated ★ 3.5
Hail, Caesar!Rated ★ 2.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.5
Gods of EgyptRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5