Movies
Ratings
186
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Man on a LedgeRated ★ 4.0
AlphaRated ★ 3.5
MonstrumRated ★ 2.5
The Last House on the LeftRated ★ 3.0
CarolRated ★ 2.5
ChefRated ★ 4.5
The PurgeRated ★ 2.5
The First PurgeRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Animal WorldRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
RoomRated ★ 3.0
SkyscraperRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5