Movies
Ratings
305
The BrutalistRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5- SpiderheadRated ★ 1.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Love and LeashesRated ★ 2.5- Munich: The Edge of WarRated ★ 3.0
UnchartedRated ★ 1.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0