Movies
Ratings
534
SinnersRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 2.5- Santa Claus Is a StinkerRated ★ 3.5
- The Great FloodRated ★ 3.5
Stranger Than ParadiseRated ★ 3.5
My Night at Maud'sRated ★ 4.5
C'est la vie!Rated ★ 4.0- 99 francsRated ★ 1.0
One DayRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Mr. NobodyRated ★ 4.0
Russian DollsRated ★ 3.0
The Spanish ApartmentRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0