Movies
Ratings
484
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 2.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0