Movies
Ratings
780
Tokyo SonataRated ★ 4.5- MothersRated ★ 3.0
- HarbinRated ★ 3.0

Midnight RunnersRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Brave CitizenRated ★ 0.5
All the Long NightsRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5- WhiplashRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 3.0