Movies
Ratings
443
The Sixth SenseRated ★ 3.5
TullyRated ★ 3.5- Skeletons in the ClosetRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
The HoleRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
Go Go 70'sRated ★ 3.0
Summer 1993Rated ★ 4.0
The Red BalloonRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
The Peanut Butter FalconRated ★ 4.0- The DamnedRated ★ 3.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.0