Movies
Ratings
507
OppenheimerRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.5- HamiltonRated ★ 4.5