Movies
Ratings
317
Project Hail MaryRated ★ 5.0- The King's WardenRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
ReboundRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0