Movies
Ratings
280
My Sassy GirlRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
GoldRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Gods Must Be Crazy IIRated ★ 3.5
The Gods Must Be CrazyRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The CircleRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
The Barber of SiberiaRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5