Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Happy HourRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
Tori and LokitaRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 2.5
Fallen LeavesRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Red RoomsRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
The WhaleRated ★ 2.5