Titles you rated
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0- Yourself and YoursRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
After the StormRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.5
The Big BlueRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5