Movies
Ratings
513
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
TootsieRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
HeroRated ★ 3.0- My Barefoot FriendRated ★ 4.0
- Tears In The ArcticRated ★ 3.0
- Tears in the AmazonRated ★ 3.0
Love StoryRated ★ 4.0
My Girl and IRated ★ 2.0
City of AngelsRated ★ 2.5
AntzRated ★ 3.0
Apollo 13Rated ★ 3.0
The Act of KillingRated ★ 2.0
Dangerous MindsRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.5