Movies
Ratings
685- Badland HuntersRated ★ 0.5
The Last EmperorRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0- Kill BoksoonRated ★ 0.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0- The WindowRated ★ 4.0
- Stateless ThingsRated ★ 3.0