Titles you rated

12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The Fall GuyRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
CodaRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 3.5- Irish WishRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 5.0