Movies
Ratings
777
Girl, InterruptedRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.0
RomaRated ★ 5.0
When I Get Home, My Wife Always Pretends to be DeadRated ★ 0.5
MidsommarRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 0.5
Pain and GloryRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 4.5
TullyRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 0.5
It Chapter TwoRated ★ 0.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 0.5
ItRated ★ 3.0