Movies
Ratings
416
Miss StevensRated ★ 3.0
RoomRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 0.5
FrankRated ★ 2.0
Last HolidayRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0