Movies
Ratings
539
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 0.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
SignsRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
Young Detective Dee: Rise of the Sea DragonRated ★ 3.0
Tales of the UnusualRated ★ 3.0
Legend of the DragonRated ★ 3.0