Movies
Ratings
466
ParasiteRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.0
ザ・タイタニックRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 3.5