Movies
Ratings
591- WhiplashRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5