Movies
Ratings
110- Her Word Against HisRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0- The RitualRated ★ 3.0
- Sports Kids – VaricellaRated ★ 2.5
Betty BlueRated ★ 0.5
A Perfect ManRated ★ 5.0- PossessedRated ★ 2.5
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 5.0
High TensionRated ★ 5.0
Escape RoomRated ★ 5.0
Eyes Without a FaceRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The Basketball DiariesRated ★ 2.0
Swimming PoolRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 5.0
Green FishRated ★ 5.0
CandymanRated ★ 5.0