Movies
Ratings
492
Project Hail MaryRated ★ 5.0- The King's WardenRated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5