Movies
Ratings
490
The World of UsRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
Man of MenRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
American History XRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
AlienRated ★ 2.5
The President's BarberRated ★ 3.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
ContactRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 3.5- Our PresidentRated ★ 3.0