Movies
Ratings
64
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 5.0- One WinRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Final Destination 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0