Movies
Ratings
1278
HeatRated ★ 4.5- Dick Johnson Is DeadRated ★ 4.0
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
RRRRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 2.5
BlackkKlansmanRated ★ 3.0- 2000 Meters to AndriivkaRated ★ 4.0
20 Days in MariupolRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 5.0
Roman J. Israel, Esq.Rated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 4.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Tony TakitaniRated ★ 4.5- Crossing HennessyRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
EORated ★ 4.0
Richard JewellRated ★ 3.5
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
IdaRated ★ 4.5