Movies
Ratings
411- SiratRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 3.5
Talk to MeRated ★ 1.5
Event HorizonRated ★ 2.0
The Gray ManRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 1.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
Mulholland DriveRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 1.5
MonsterRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 2.5
AuditionRated ★ 2.5
Green FishRated ★ 2.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 1.5
The Bourne IdentityRated ★ 2.5