Movies
Ratings
948
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
HeartbreakersRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.0
Marley & MeRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The DictatorRated ★ 2.5
Gulliver's TravelsRated ★ 2.5
ShutterRated ★ 3.0
Bridge of SpiesRated ★ 3.5