Movies
Ratings
592
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5- The King's WardenRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0- I, The ExecutionerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.5
blank 13Rated ★ 3.0