Movies
Ratings
18
TitanicRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0